search

Shelly TRV

M0000050

3800235262559

Shelly TRV - inteligentna głowica temostatyczna WIFI

Inteligentna kontrola temperatury z Shelly TRV - WIFI, wbudowany akumulator!

Żyj wygodnie i oszczędzaj pieniądze!

Ciesz się wysoce wydajnym zarządzaniem ogrzewaniem i oszczędzaj na rachunkach za energię!

Shelly TRV jest wzbogacony o akumulator o 2-letniej* żywotności baterii! Możesz wymienić swój stary zawór termostatyczny na Shelly TRV w mniej niż 5 minut na dowolnej liczbie grzejników w domu i móc nimi sterować bez względu na to, gdzie jesteś. Ustaw Shelly TRV, aby aktywować niestandardowe sceny na podstawie godziny, światła lub różnych działań i upewnij się, że Ty i Twoja rodzina zawsze będziecie cieszyć się ulepszoną kontrolą ogrzewania!

*Przy założeniu 5-miesięcznego sezonu grzewczego.

Funkcjonalności

 • Obsługa Wi-Fi - Shelly TRV łączy się bezpośrednio z domową siecią Wi-Fi. Nie potrzeba koncentratora!
 • Długi czas pracy— do 2 lat pracy na wbudowanym akumulatorze, w oparciu o 5-miesięczny sezon grzewczy.
 • Akumulator - Shelly TRV jest wyposażony w akumulator w pełni ładowalny.
 • Precyzyjny pomiar temperatury - Bądź na bieżąco z temperaturą swoich grzejników bez względu na to, gdzie jesteś!
 • Szeroki zakres regulacji temperatury - Ustaw temperaturę w pomieszczeniu w zakresie od 5°C do 30°C.
 • Szybkie profile — ustawiaj profile i szybko przełączaj się między wstępnie zdefiniowanymi ustawieniami i harmonogramami.
 • Harmonogramy niestandardowe - Ustaw harmonogramy na podstawie swojego planu i upewnij się, że zawsze wracasz do przytulnego domu.
 • Niestandardowe sceny - Ustaw niestandardowe sceny, łącząc Shelly TRV z innymi urządzeniami Shelly.
 • Obsługa zewnętrznego czujnika temperatury - Podłącz Shelly H&T lub inny zewnętrzny czujnik Wi-Fi, aby uzyskać precyzyjny pomiar temperatury.
 • Steruj kotłem lub pompą - Automatycznie steruj kotłem/pompą, aby oszczędzać energię.

ZAAWANSOWANY PROJEKT Z NAJMNIEJSZYMI SZCZEGÓŁAMI

Unikalna konstrukcja Shelly TRV i zaawansowana technologia sterowania ogrzewaniem sprawiają, że jest to idealny dodatek do Twojego domu! Dla wygody Twojej i Twojej rodziny dodaliśmy również wyświetlacz LED i dotykowe przyciski do wprowadzania szybkich regulacji.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Shelly TRV ma akumulator o pojemności 6500 mAh o żywotności do 2 lat*. Inteligentny zawór jest wzbogacony o port USB-C do szybkiego ładowania. Naładujesz go w około 5 godzin.

*do 2 lat - na podstawie ok. 5 miesięcy sezonu grzewczego

INTELIGENTNE PROFILE DLA WIĘKSZEJ EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

Shelly TRV obsługuje 5 profili z 6 punktami temperatury w każdym z nich. Możesz ustawić niestandardowe ustawienia i sterować osobno dla każdego profilu, aby zapewnić efektywne wykorzystanie ogrzewania. Podróżując z rodziną, przełącz się na profil „Wakacje”. Shelly TRV utrzyma ogrzewanie na minimalnym poziomie i zaoszczędzi energię, gdy nikogo nie będzie w domu. Ustaw profil „Wakacje”, aby wyłączył się dzień przed powrotem, a Shelly TRV zwiększy poziomy ogrzewania do wstępnie ustawionych standardowych stopni, abyś wrócił do domu w przytulnej atmosferze.

OSZCZĘDŹ NA KOSZTACH OGRZEWANIA

Nie pozwól, aby Twoje koszty ogrzewania wzrosły! Śledź zużycie energii grzewczej w swoim domu i dostosuj ustawienia każdego grzejnika osobno lub w grupie, bez względu na to, gdzie jesteś! Ustaw Shelly TRV, aby utrzymać niższy poziom ogrzewania w kuchni podczas snu i zwiększ go na godzinę przed przebudzeniem, aby pomieszczenie było ciepłe i gotowe na rodzinne śniadanie!

USTAW INTELIGENTNE HARMONOGRAMY

Zapewnij wydajność swojego systemu grzewczego! Ustaw swój Shelly TRV tak, aby utrzymywał różne poziomy ogrzewania w zależności od pory dnia. Dzięki inteligentnym funkcjom planowania możesz ustawić niższe poziomy ogrzewania w godzinach pracy w ciągu dnia. A kiedy wrócisz to przyjdziesz do przytulnego i ciepłego domu, bo Shelly TRV podniesie poziom ogrzewania na godzinę przed powrotem z pracy!

ZDALNE STEROWANIE

A jeśli utkniesz w korku? Nie musisz się martwić, że godziny ogrzewania pójdą na marne! Po prostu wejdź na smartfona i poproś Shelly TRV o odłożenie wzrostu ogrzewania o kilka minut lub godzin.

Połącz Shelly TRV ze swoim inteligentnym domem. Odkryj pełny potencjał Shelly TRV, łącząc go z innymi urządzeniami z sieci domowej!

Nie pozwól, aby Twoje ogrzewanie się zmarnowało!

Ustaw Shelly TRV, aby wyłączał ogrzewanie, gdy czujnik Shelly Door/Window2 wykryje, że okno w pokoju jest otwarte przez ponad 3 minuty. Następnie niech automatycznie zwiększy poziom temperatury w pomieszczeniu po zamknięciu okna.

Shelly TRV + Shelly D/W 2

Dostosuj odpowiednie ciepło dzięki precyzyjnemu pomiarowi temperatury.

Łatwo śledź zmiany temperatury i utrzymuj komfortowy poziom ciepła w domu. Każdy termostat grzejnikowy może z pełną precyzją mierzyć temperaturę wokół grzejnika, ale może mieć niewielkie odchylenia w pomiarach odległych części większych pomieszczeń. Podłącz Shelly TRV do Shelly H&T lub innego zewnętrznego czujnika Wi-Fi, aby uzyskać dokładne pomiary temperatury w całym domu i automatycznie dostosować przepływ ciepła.

Shelly TRV + Shelly H&T

Ogrzewanie, ale tylko w razie potrzeby!

Nie ma potrzeby utrzymywania wysokiego poziomu ogrzewania w rzadko używanych pomieszczeniach! Zamiast tego możesz ustawić optymalną temperaturę i dostosować Shelly TRV, aby zwiększyć poziomy ogrzewania, gdy czujnik Shelly Motion wykryje ruch w pomieszczeniu przez określony czas.

Shelly TRV + Shelly Motion

Sterowanie kotłem i pompą ciepła.

Jeśli masz kocioł lub pompę wodną, ​​wszystkie ShellyTRV w twoim domu mogą współpracować, obsługując te urządzenia za pośrednictwem przekaźników Shelly za pomocą poleceń lub scen HTTP.

Na przykład: Jeśli Shelly TRV we wszystkich pokojach w twoim domu są całkowicie zamknięte, kocioł i pompa mogą zostać wyłączone. Jeśli jednak otworzy się chociaż jeden Shelly TRV, może on włączyć kocioł i ponownie włączyć pompę. W ten sposób Shelly TRV pomoże Ci znacznie zmniejszyć energię zużywaną do ogrzewania i zaoszczędzić pieniądze.

Shelly TRV + Shelly Przekaźniki

Zainstaluj Shelly TRV w 4 prostych krokach

Shelly TRV współpracuje z prawie wszystkimi typami grzejników dzięki adapterom głowicy termostatycznej, które znajdują się w zestawie. Po skonfigurowaniu łączy się bezpośrednio z siecią Wi-Fi i można go łatwo dodać do systemu automatyki domowej.

Krok 1

Usuń istniejący zawór termostatyczny grzejnika.

Krok 2

W razie potrzeby użyj jednego z adapterów dołączonych do opakowania.

Krok 3

Zamontuj Shelly TRV do głowicy grzejnika.

Krok 4

Połącz Shelly TRV z domową siecią Wi-Fi i obsługuj ją za pomocą aplikacji Shelly Cloud.

Zobacz listę kompatybilnych głowic grzejnikowych

https://shelly.cloud/documents/other/Shelly-TRV-Valves-compatibility-list.pdf

Wysoce kompatybilny

Użyj preferowanego asystenta głosowego do sterowania Shelly TRV! Dodaj Shelly TRV do swojego asystenta głosowego jako termostat pokojowy. Dokonuj szybkich zmian i dostosuj ustawienia za pomocą głosu!

Nie wymaga dedkowanego serwera

Shelly TRV można kontrolować bezpośrednio i bez dedykowanego serwera za pomocą smartfona z Shelly CloudApp. Zarządzaj i kontroluj ogrzewanie w swoim domu, ustawiaj szybkie profile, sceny, harmonogramy i dostosowuj ustawienia gdziekolwiek jesteś, przez dostęp do chmury lub tylko w sieci lokalnej!

Pobierz aplikację Shelly Cloud. Dostępna jest na iOS i Androida.

Obsługiwane platformy

Korzystaj z urządzeń z jednym lokalnym lub scentralizowanym serwerem - możesz je całkowicie odizolować od publicznej sieci Internet. Shelly TRV jest kompatybilny z Home Assistant od razu po wyjęciu z pudełka. Wszystkie inne rozwiązania automatyki domowej mogą monitorować i kontrolować Shelly TRV za pomocą protokołów REST, MQTT i CoAP. Urządzenia Shelly można również pogrupować ze wszystkimi urządzeniami Shelly, a także innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi w sieci domowej.

Specyfikacja

MOC

 • Żywotność akumulatora: do 2 lat pracy na akumulatorze, w oparciu o 5-miesięczny sezon grzewczy.
 • Typ akumulatora: wbudowany akumulator 3.6V 6500mAh NCR18650BD Panasonic;
 • Zasilanie AC: Nie
 • Wymagania dotyczące ładowarki: USB typu C (>2A)
 • Zasilanie DC: USB typu C (>2A), ładowarka nie jest dołączona do zestawu
 • Pobór mocy: <500 mA

FUNKCJE SPECJALNE

 • Procesor: SiLabs

FUNKCJE

 • Temperatura pracy: 0°C do 30°C
 • Zakres regulacji temperatury: 5°C - 30°C
 • Wschód/Zachód Słońca: Tak
 • Harmonogram tygodniowy: Tak

ŁĄCZNOŚĆ

 • Protokół Wi-Fi: WiFi 802.11 b/g/n
 • Częstotliwość radiowa Wi-Fi: 2412–2472 МHz (maks. 2495 MHz)
 • Moc sygnału radiowego Wi-Fi: 1mW
 • Zasięg Wi-Fi: do 30 m w pomieszczeniach (w zależności od materiałów budowlanych)

WYMIARY

 • Rozmiar: 94/62/53 mm
M0000050